L`News > ДТЕК / ТОП > Мер Ладижина просить прем’єра оцінити можливість зупинки Ладижинської ТЕС

Мер Ладижина просить прем’єра оцінити можливість зупинки Ладижинської ТЕС

Якщо така можливість виявиться реальною, міський голова просить в Уряду пів мільярда гривень на переведення міста на інші системи опалення.

Про це міський голова В. Коломєйцев повідомив в останньому номері місцевої газети «Нове місто» у статті «Зупинка ЛТЕС – удар по Ладижину».

«Реальна загроза зупинення роботи ЛТЕС викликає серйозні занепокоєння щодо можливих ризиків, пов’язаних із початком наступного опалювального сезону, а саме – подачі тепла в оселі мешканців міста, лікарні, школи, дитячі садки та інші заклади, а також забезпечення їх питною водою. Цього допустити не можна. У разі зупинки ЛТЕС громаді міста для переведення на інші системи опалення потрібен час і близько 400-450 млн грн фінансового ресурсу. Такими коштами бюджет міста і його мешканці не володіють. Маю надію, що уряд України не допустить фактичного знищення найпотужнішого за своїми економічними показниками міста Вінницької області. Для вирішення цієї великої проблеми часу немає! 

Переконливо прошу Вас дати доручення відповідним посадовцям за 10-15 днів надати оцінку можливості зупинки роботи ЛТЕС і, у разі реальності цього, надати громаді Ладижина фінансовий ресурс для можливості створення системи опалення в сезон 2020-2021 років», – цитує видання слова мера.

В матеріалі також зазначається, що у разі зупинки ТЕС прямі втрати міського бюджету Ладижина у цьому році складуть понад 60 млн грн (частка ПДФО та природоохоронного податку), що неминуче потягне за собою відсутність можливостей для реалізації соціальних програм міста.



Повернутись