L`News > Спорт > Ладижинські стрільці здобули перші від початку карантину медалі

Ладижинські стрільці здобули перші від початку карантину медалі

На Вінниччині відбулися одні з найперших змагань після пом'якшення карантину – чемпіонат області зі стрільби кульової.

Понад сотня спортсменів боролися за медалі одночасно в різних населених пунктах нашого регіону, де культивується цей вид спорту.

Зі слів директора обласної ДЮСШ Віктора Щерби, змагання проходили з дотриманням карантинних вимог. Згідно із законодавством, організатори мали право залучати на них не більше 50 спортсменів в одному місті. Але бажаючих було значно більше. Тому одночасно спортсмени стріляли в Ладижині, Бершаді, Могилеві-Подільському, Хмільнику, Козятині, Липовці, Теплику, Вінницькому районі. Всюди були представники журі чемпіонату. Потім всі результати порівнювалися і визначалися призери. Пише Vlasno.info.

В загальнокомандному заліку ладижинські команди вибороли треті місця, як серед старшої вікової групи так і серед молодшої, поступившись командам Вінниця-1 та Вінниця-2. Інформує сайт Ладижинської міської ради.

В особистому заліку у вправі з пневматичного пістолета у віковій категорії 2000 р.н. і молодші. переміг Ярослав Мантак, котрий навчається у Ладижинському коледжі ВНАУ.

2 місце виборов ще один студент Ладижинського коледжу ВНАУ Олександр Корнійчук. Також Олександр виборов 2 місце у цій же вправі у віковій категорії 2002 р.н. і молодші.