L`News > ЛАДИЖИН / ФОТО / Спорт > Ладижинські веслувальники стали призерами чемпіонату Україниі

Ладижинські веслувальники стали призерами чемпіонату Україниі

Особистий чемпіонат України з веслування академічного пройшов у Дніпрі 21-23 червня. В змаганнях взяли участь 36 спортсменів, в тому числі й зі збірної Ладижина.

Ладижинець Денис Марчук здобув золоту медаль у четвірці парній легкої ваги, а наш Михайло Васільєвих виборов срібну нагороду в човні-одиночці.

Почесне четверте місце Денис Марчук виборов у змаганнях в човні-одиночці легкої ваги, а Михайло Васільєвих – у човні-двійці парній. Про це повідомляє Федерація академічного веслування України / Rowing Ukraine

Серед жінок ладижанки Анастасія Олексієнко та Софія Джигирей здобули п’яте місце у двійці легкої ваги.