За 7 років локальний місцевий проект з реабілітації переріс в великий напрямок з надзвичайними спортивними успіхами та перемогами світових чемпіонатів. Сергій Брушніцький підготував 5 чемпіонів Світу та багатьох призерів з міжнародних заходів різних рівнів, зокрема і з паратхеквондо. Також Сергій неодноразово був у зоні АТО/ООС, куди привозив речі, необхідні для наших бійців.
За таку активну позицію Сергія Брушніцького номінували на Волонтерську премію. Сьома Церемонія нагородження щорічної Волонтерської премії 2020 від громадської ініціативи Євромайдан SOS відбулася у Києві 30 листопада. Інформує Центр Громадянських Свобод.
Серед запрошених гостей були телеведучі Яніна Соколова та Олександр Педан, правозахисниця Олександра Матвійчук та режисер Ахтем Сеітаблаєв. Саме він вручав відзнаку Сергію Брушніцькому.

Зі слів Сергія Брушніцького, перша спроба працювати з людьми з інвалідністю була зроблена у 2013 році, щоб довести всьому світу, що вони є повноцінними членами нашого суспільства.
«На першому чемпіонаті України я побачив дуже багато молодих людей, людей старшого віку, дітей з вадами опорно-рухового апарату. Тоді в мене в середині щось клацнуло, і для себе я вирішив, що обов’язково має відбутися мій особистий проект, як людини, як тренера, який я назвав для себе «Незламні». Для тих людей в нашій країні, які в багатьох випадках вважають людей з інвалідністю – людьми другого сорту. Для того, щоб показати всьому загалу нашої держави і не тільки нашої держави, а й всього світу, що ці люди насправді аж ніяк не гірші, а іноді кращі за тих, хто вважає себе повноцінними. Я безмежно радий, що мій проект «Незламні» все ж таки відбувся. І безмежно вдячний організаторам за відзнаку. І дякую своїм батькам, що вони свого часу поклали в моє серце те тепло, яким зараз я маю нагоду ділитися зі своїми учнями», – сказав під час церемонії нагородження Сергій Брушніцький


Критерії висування номінантів на премію: щоденна волонтерська робота або вчинок; відсутність належності до керівних позицій у будь-якій із політичних сил; неоплачуваність діяльності. Список сфер волонтерської діяльності невичерпний: допомога пораненим військовим, дітям, родинам переселенців, екологічні, культурні та освітні проєкти.
Засновники премії зазначили, що номінування – це нагода поділитися своєю ініціативою, або соціальним проєктом.
Волонтерська премія заснована у 2014 році. Вона є негрошовою та покликана привернути увагу суспільства до звичайних людей, які роблять надзвичайні справи.