Міські освітяни вирішили проводити навчання без домашніх завдань. Кількість уроків та їх тривалість також буде зменшена. Про це Л’Новини дізналися із власних джерел.
Нагадаємо, 9 березня Міністерство освіти України ухвалило рішення про початок освітнього процесу в різних форматах у тих регіонах України, де це можливо. Про це сказав міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет в ефірі загальнонаціонального телемарафону, повідомляє Укрінформ.
Шкарлет нагадав, що з початком російського збройного вторгнення було оголошено про призупинення навчання на два тижні. Тепер вирішили освітній процес відновити, де це є можливо.
«Ми прийняли рішення про організацію і початок освітнього процесу в тих місцях і регіонах України, де це можливо. Може бути два варіанти – тимчасове призупинення освітнього процесу у регіонах, які потерпають від російської агресії, та організація освітнього процесу за дистанційною або змішаною формою навчання та погодження з ВЦА там, де це можливо», – сказав Шкарлет.
Будь-якому учаснику освітнього процесу – від дитячого садочка до студента чи учасника закладу післядипломної освіти – гарантується відновлення навчання у будь-якому форматі.
«Будь-яка дитина, яка змінила тимчасове місце проживання, може долучитися до будь-якої школи, програми. Сьогодні кожен директор, класний керівник готовий брати будь-яку дитину на дистанційну або на змішану форму навчання. Крім того, з понеділка ми запустимо єдину освітню платформу на базі Всеукраїнської школи онлайн з єдиним освітнім розкладом. Якщо хтось не може доєднатися до конкретної школи, зможе навчатися в дистанційному форматі», - зазначив міністр.
Він також додав, що для тих, у кого немає Інтернету, буде встановлено індивідуальний графік або надано академічну відпустку, або перенесено освітні нормативи на наступні семестри. Це стосується насамперед учасників бойових дій.
Для четвертого курсу бакалаврату і випускного курсу магістратури, за словами міністра, також буде встановлено зручний графік.