Ладижинці Петро й Олена приїхали на фестиваль з дітьми Марією та Сергієм. Вони розповіли, що люблять подорожувати всією родиною різними цікавими місцями та заходам України. Фестиваль "Дунстан" їм дуже сподобався, та це й не дивно, адже головна місія фестивалю – щоб діти й батьки більше часу проводили разом.
«Тут все таке гарне і незвичне – не таке, як скрізь. Тут можна відчути себе в середньовіччі, пройти випробування – було дуже цікаво», поділилася враженнями Марія.
«Як відтворили ті часи і як атмосферно подали нам – це дуже непросто було зробити, але організаторам вдалося. І лицарі, і майстер-класи, і все відношення до нас таке, що ми занурилися в ту стародавню епоху, – вважає мама Олена. – Ми не хотіли дивитися у телефоні, що тут відбувається, і що пишуть в Фейсбуці – ми хотіли бути тут. І ми обов'язково приїдемо ще раз».
На фестивалі ремесел "Дунстан-2020" можна було не лише купити готові вироби, а й самому навчитися різних корисних навичок. А оскільки майстер-класи орієнтовані в першу чергу на дітвору, то хлопчики й дівчатка завзято намагалися проявити себе у ковальській та гончарній майстерності, в плетінні середньовічних браслетів, виготовленні іграшок, мечів та інших приємних дрібниць. Особливою популярністю користувалося виготовлення монети святого Дунстана.
«У нас вийшов дуже особливий фестиваль – і по рекордній тривалості ефіру, 22 години, і за наповненням (16 майстер-класів, 3 відео-прем’єри, десятки атракціонів і локацій). А головне, що ми провели наш захід у двох форматах відразу – он-лайні та в реалі, – сказав засновник фестивалю ремесел "Дунстан" Сергій Десяк. – Поєднувати два різних види проведення такого масштабного заходу – інновація, таке досі ніхто ще в Україні не робив. В цьому і велика перевага, і особлива складність нашого проекту».