– Ігоре Володимировичу, якою наразі є структура Гайсинського управління поліції?
– У Бершаді, Тростянці, Теплику – створені відділення. У Ладижині і Чечельнику – сектори поліцейської діяльності. Ладижинський сектор підпорядкований Тростянецькому відділенню поліції, Чечельницький – Бершадському. Ладижинський сектор очолив новий керівник Віталій Лукіянчук.
– У Ладижині за зміною назви стоїть скорочення особового складу?
– Ні. Змінилося підпорядкування, але всі продовжують працювати на своїх місцях.
– Хто за що тепер відповідає?
– Оперативники, дізнання, карний розшук підпорядковані Тростянецькому відділенню поліції. Інформаційні технології і штаб (управління) перейшли у відання районного управління.
– Чи змінилося щось в алгоритмі подання заяв про вчинення злочинів?
– Ні. Якщо людина постраждала чи стала свідком злочину, так само потрібно телефонувати на номер 102. Так само нести заяви у відділення чи сектор. Всі працюють, як і раніше. Якщо потрібна додаткова перевірка, підключиться управління.
– А важкі злочини розслідує тепер не Вінницьке, а Гайсинське управління?
– Так.
– З нового року у нас є нова посада – поліцейський офіцер громади. По факту це ті самі дільничні. Тільки кому ж будуть більше підпорядковані?
– Підпорядковуються нам, хоча пропонувати кандидатуру може й голова об’єднаної територіальної громади. Але робочим місцем повинна забезпечити громада. Має бути один офіцер на сім тисяч населення.
– І у кожного свій автомобіль. А хто має забезпечити авто? Теж громада?
– Якщо зможе. Взагалі-то, громада має забезпечити поліцейського офіцера громади місцем, його авто – паливно-мастильними матеріалами. Звітувати про свою роботу офіцер буде і нам, і громаді.
До призначення в Ладижині він керував відділенням поліції міста Бар. Має дружину та доньку.
Оксана ГАЙСИН