Пріоритетних завдань у Паспорті Програми зазначено лише шість. Найпершим йде пункт про «Розвиток кадрового потенціалу, мотивацію діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування». Серед основних заходів у цьому пункті йдеться про підвищення кваліфікації посадовців. Яким чином їх мотивуватимуть, у Паспорті не уточнюється.
Другим пріоритетним завданням влада міста бачить питання зміцнення матеріально-технічної бази Ладижинської міської ради. Тут мова про реконструкцію приміщень міськради і придбання туди меблів та техніки.
Третім за важливістю пунктом йде висвітлення діяльності органу місцевого самоврядування в засобах масової інформації.
Доволі цікавим та багатонадійним, на перший погляд, є четверте пріоритетне завдання: «Організаційні напрямки щодо сприяння відкритості і прозорості діяльності органів місцевого самоврядування». Тут мимоволі очікуєш, наприклад, старту роботи системи електронних петицій чи ще щось таке…, але у переліку заходів до цього пункту входять лише добре відомі: «організація та проведення громадських слухань, «круглих столів», конференцій, засідань і (отут уважніше!) зустрічі офіційних делегацій в м. Ладижині (забезпечення харчуванням та проживанням членів офіційних делегацій, членів громадських організацій, учасників спортивних змагань, організація свят)». Отак будуватиметься прозорість нашої влади у найближчі 3 роки?
Ще раз про зустріч офіційних делегацій та організацію свят читаємо у наступному – п’ятому пункті Паспорту: «Забезпечення організації та проведення заходів до професійного свята Дня органів місцевого самоврядування, Дня міста, Дня Незалежності, інших свят, зустріч офіційних делегацій».
Якщо депутати на найближчому засіданні сесії Ладижинської міської ради цей проєкт рішення підтримають, щороку (з 2022 по 2024 рр) на ці пункти з міського бюджету витрачатимуть (за прогнозними обсягами) по чотири мільйони сто тридцять тисяч гривень.