«Недоліки майданчика – це неймовірно нерівне "покриття", (яке призводить до травматизму), різна висота кілець, відсутність сітки, занизький паркан, тому щоразу м'яч вилітає за межі поля і приходиться вибігати або перелазити паркан, ліхтарі встановлені так, що світять з-під щита прямо в очі, і ніяк не підсвічують поле та кільце», – йдеться в дописі Svatovsky Maxim.
Варто зазначити, що в Ладижині є ще два баскетбольних майданчики зі штучним покриттям, але вони знаходяться на території шкіл №2 і №3. Звісно, задля уникнення вандалізму, їх зачиняють. Щоб займатися на них, потрібно домовлятися з адміністрацією школи. А це зробити не так вже і просто, що цілком зрозуміло, адже заклади бережуть майданчики для своїх учнів.
Ще одне важливе питання, яке підняли користувачі, обговорюючи в соцмережах тему баскетбольного майданчика в Ладижині: чи не знесуть цей об’єкт взагалі, адже він розміщений в дуже спокусливому секторі міського парку, і поруч з ним будується об’єкт торгівлі. Відстань між баскетбольним майданчиком та огорожею майбутньої будівлі близько 3 метрів (дивіться фото).
«Ми подали колективне письмове звернення до міського голови. Пройшло вже майже 2 місяці, офіційної відповіді нам не було надано. На прийом до голови запис не йде, у зв'язку з карантином, так пояснила секретар. У одній із розмов з заступником було сказано, що майданчик скоріш за все знесуть зовсім, залишаючи нас взагалі без місця, де грати», – пише в коментарі ладижанка Олександра Стеблюк.
Чи справді у 2020-21 роках згаданий спортмайданчик змінить своє призначення, і коли в місті з’явиться сучасний майданчик для гри в баскетбол, «Ладижин Новини» спробує з’ясувати через запити, з якими ми звернулися до керівництва дендропарку та відділу спорту міської ради. Отримані відповіді обов’язково опублікуємо на своїх ресурсах.