Ладижин C

Стрічка новин

17:07
Ветерани та їхні родини з Вінниччини можуть отримати гранти до 100 тис. грн
PR
11:43
6 грудня в Ладижині святкуватимуть День святого Миколая
19:15
В Ладижині розробляють програму реабілітації захисників України
ексклюзив
19:10
Художники і дизайнери Ладижина також допомагають ЗСУ
ексклюзив
15:05
Ладижинські волонтери виготовляють один маскувальний костюм приблизно за дві години
ексклюзив
22:01
7 млн грн на громади: стартував новий сезон конкурсу “Час діяти, Україно!”
PR
22:16
У Ладижині під час війни запустили ситуаційний центр зі штучним інтелектом
14:39
Близько тисячі маленьких ладижинців обслідували лікарі Охматдиту
ексклюзив
22:18
143 дитини, перебуваючи за кордоном, продовжують здобувати освіту в Ладижині дистанційно
ексклюзив
21:06
Героям присвячується. Прем’єра пісні Василя Куцака - ВКЛОНІМОСЬ!
ексклюзив
21:39
Переселенці з Херсону відновили в Ладижині бізнес, який мусили закрити через війну
ексклюзив
16:00
Відкладене через війну весілля – переселенці з Бахмуту одружилися в Ладижині
ексклюзив
19:54
Арт-кав’ярня Фредерік допомагала переселенцям, а тепер - українським воїнам
ексклюзив
21:54
Найстаршій волонтерці з села Лукашівки - 93 роки
ексклюзив
19:40
У Ладижині відкрився заклад стрітфуду в новому форматі - Döner Mаркет кафе
PR
13:02
В Ладижині продовжують відключати електроенергію, щодекади змінюється графік
оновлено
22:54
В Ладижині змінився графік відключень електроенергії в 2-й декаді січня 2023 року
оновлено
11:49
Графік відключень електроенергії в Ладижині з 04.01 по 10.01.2023
15:12
Графік відключень електроенергії в Ладижині з 21.12 по 31.12.2022
13:37
Новий графік відключень електроенергії в Ладижині - з 11.12 по 20.12.2022
13:18
Незаконне перевезення лісу виявили в Гайсинському районі
12:27
Як оформити пенсію під час воєнного стану
11:10
Поліція розшукує неповнолітнього жителя Гайсинського району
18:04
На Вінниччині очікується погіршення погодних умов!
16:37
Серійного крадія затримали у Гайсинському районі
14:08
Діти ветеранів війни, учасників бойових дій та осіб з окупованих територій можуть навчатися на бюджеті
13:27
В Гайсинському районі чоловік погрожував зброєю військовослужбовцям
17:53
Мобільні оператори можуть частково обмежити окремі сервіси.
16:59
«Укренерго» вводить екстрені відключення світла по всій Україні
13:40
В Україні подорожчали комунальні послуги і не тільки
Більше новин
» » 8 червня в Ладижині планується «гаряча» сесія міськради


8 червня в Ладижині планується «гаряча» сесія міськради

Фото: Ладижин Новини
ТОП
3 741
0

Засідання сесії Ладижинської міської ради 8 червня обіцяє бути неймовірно насиченим. Це помітно з проєктів рішень щодо будівництва спортивного тиру під Кункою, розміщених на сайті Ладижинської міської ради.

Серед них є проєкт рішення «Про висловлення недовіри голові Гайсинської РДА Головашич Л.», яке, в разі підтримки депутатами, мають надіслати Президенту України, прем’єр-міністру, голові Вінницької обласної державної адміністрації та голові Гайсинської районної ради. 

У проєкті рішення Людмилу Головашич звинувачують у тому, що вона начебто безпричинно, не затверджує «Завдання на розроблення детального плану території для суспільних потреб» (створення відповідного спортивного тиру), і при цьому голова РДА, на думку юристів міськради, порушує закон про обмеження щодо сумісництва (йдеться про те що в реєстрі Головашич Л.В. досі значиться як директор ТОВ «Ладижинська газета»).

Варто зазначити, що публічно тиснути на голову Гайсинської РДА Людмилу Головашич мер Ладижина В. Коломєйцев почав ще 4 березня 2021 року, коли у святковому номері місцевого ЗМІ (замість вітань до 8 березня) у статті з образливою назвою «Унтер Пришибєєв у спідниці» серед іншого звинуватив голову Гайсинської РДА у невиконанні функцій, якими її наділила держава.  
 
Наступний крок зі спробою тиску мерія зробила 9 березня 2021 року: відділ з питань фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради звернувся з позовною заявою до Вінницького окружного адміністративного суду з тим, щоб визнати протиправною бездіяльність голови Гайсинської районної державної адміністрації Головашич Людмили Володимирівни, бо вона начебто ухиляється від розгляду та затвердження «Завдання на розроблення детального плану території для суспільних потреб (створення спортивного тиру для проведення навчально-тренувальних занять і змагань зі спортсменами, військовослужбовцями та підрозділами поліції), розташованої на території Кунківської сільської ради (за межами населеного пункту) Гайсинського району Вінницької області». 

Мовляв, такі дії Людмили Головашич не дають можливості подальшого руху до створення сучасного стрілецького тиру та виконання рішення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної ради від 12 червня 2018 року. 

Варто зазначити, що рішення Вінницького окружного адміністративного суду ми так і не дочекалися, адже позовну заяву повернули позивачу без розгляду, через виявлені юридичні помилки.  

Жодних документів, які б підтвердили офіційний статус будівництва спортивного тиру під Кункою та повноваження в цьому питанні відділу з питань фізичної культури та спорту, Ладижинська міська рада надати так і не змогла (нижче можна переглянути текст відповіді на інфозапит). А Рішення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької облради від 12.06.2018, на яке міська рада Ладижина посилається, не є документом ні органу виконавчої влади, ні органу самоврядування. Тут не потрібно мати юридичну освіту, щоб зрозуміти, що мова йде про рекомендацію департаменту Вінницької ОДА спільно з Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області розглянути можливість створення у Вінницькій області спортивного тиру (довжиною від 1200 м) та передати це питання на розгляд Вінницької обласної ради. І все. Лише «розглянути можливість». Про Ладижинську міську раду жодного слова...

Слід зазначити що за цей час Вінницька обласна рада з цього питання так і не прийняла жодного рішення...

Сама ж голова Гайсинської РДА Л.Головашич цю ситуацію коментує так: 

«Щодо тиру, своє ставлення я вже не раз висловлювала. Там земля сільськогосподарського призначення (15 га), яку треба вивести з цього статусу. Підпиши я папери, буду неправа, не підпиши – теж. Вирішити цю ситуацію має суд. Суд вирішить і візьме на себе відповідальність. 

Щодо недовіри до мене, ну, така у мене робота. Я на посаді без «корони» і, поки буду жива і здорова, буду боротися і працювати. Мене і досі ладижинська влада розглядає, як свого конкурента! З одного боку це добре – розуміють силу, з іншого – це постійний потік негативу. Утім, це дуже непростий тягар – очолювати громаду, будь-яку! 

А протистояння почалося ще з часів нашого дослідження про «липове чорнобильське посвідчення» міського голови. Був суд, який звівся до дрібного. Водночас я вдячна за той скандал і суди, які навчили мене і боротися, і перемагати! Тому буде новий суд і новий позов. І новий виток активності. 

Тут нічого особистого. Я, як і раніше, люблю Ладижин, люблю і поважаю кожного його мешканця. Коли була депутатом Вінницької облради, притягнула у місто чималі кошти. І сьогодні готова сприяти місту в отриманні державних субвенцій, скажімо, на облаштування пожежної сигналізації в школах тощо. Бережіть себе! Вірте у краще!», – зазначає Людмила Головашич.
Місце будівництва тиру під Кункою. Фото від 25.05.2021 р.

На цьому ж засіданні сесії депутати Ладижинської міськради мають розглянути проєкт рішення «Про затвердження нової редакції Положення про Відділ з питань фізкультури і спорту Ладижинської міської ради», в якому за дивним збігом обставин до функцій відділу планують додати 2 нових пункти: 

3.17. Займається іншими видами господарської діяльності в межах чинного законодавства України.
3.18. Здійснює будівництво та реконструкцію споруд спортивного призначення.

Тобто, до 8 червня 2021 року до функцій відділу з питань фізкультури і спорту Ладижинської міської ради не входять функції з будівництва спортивних споруд.

Тоді хто ж побудував ту частину будівлі спортивного тиру, яку хочуть перекваліфікувати в «овочесховище»? І яким чином відділ з питань фізкультури і спорту, як складова частина Ладижинської міської ради, планує займатись іншими видами господарської (підприємницької) діяльності? 

Як правило, для таких цілей міська рада мала б створити окреме комунальне підприємство, назвати його, скажімо, «Спортивний тир Ладижина», і наділити його повноваженнями займатись господарською діяльністю і т.п. Але такий варіант, мабуть, не вписується у плани міського голови, тоді ж не вдасться об’єкт зробити приватним... Але це лише припущення.

Як видно з фото, які Л'Новини зробили 25.05.2021 р., на місці майбутнього спортивного тиру вже здійснена частина будівельних робіт.

Шановний читач, Ви зайшли на сайт як незарєстрований користувач. Рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

0 коментарів

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.