Яким бачать Ладижин відомі художники можна побачити на картинах, експонованих у приміщенні «Клубу підприємців» (адмінбудівля Дендропарку). Тут йдуть останні приготування до відкриття виставки художніх робіт, написаних під час пленеру в рамках ІІІ Міжнародного фестивалю дерев’яної скульптури «Ладижинський гай-2021». Дендропарк, старий костел, міський пляж, квітники, Ладижинська ТЕС та ще багато різних мальовничих куточків Ладижина увічнені талановитими художниками і чекають на своїх шанувальників.
Відкриття виставки відбудеться 22 вересня о 17.00 годині і працюватиме вона цього дня лише впродовж двох годин - до 19:00.
![](/uploads/posts/2021-09/medium/1632315368_img_20210922_150925.jpg)
Увага, тільки 22 вересня можна буде побачити усі роботи, написані під час пленеру в Ладижині. Потім частину робіт художники заберуть із собою на згадку про Ладижин. За умовами пленеру 14 картин будуть подаровані місту.
Нагадаємо, пленер тривав з 18 по 22 вересня. Під час нього в Ладижині працювали відомі художники: Олена Савчук, Марина Козловська, Іван Гуцул, Олена Тернова, Віктор Рудюк, Василь Рижий та Сергій Довгань.
![](/uploads/posts/2021-09/medium/1632315304_img_20210922_151100.jpg)
За попередньою інформацією, виставка художніх робіт, написаних під час пленеру в рамках ІІІ Міжнародного фестивалю дерев’яної скульптури «Ладижинський гай-2021» 22 вересня діятиме з 17:00 по 19:00. Подальший графік роботи уточнюється.