Експозицію сміливо можна назвати відкриттям сезону 2021, адже ладижинець не просто працює в техніці стилізованого реалізму, а надає перевагу монохромним анімалістичним макрозображенням.

Перше виставка ладижинського художника налічувала двадцять п’ять робіт. П’ятнадцять з них митець написав за пів року карантину. У кожної роботи є своя «біографія». Деякі з них він жартома назвав «карантинною історією».
«Це в мене, ніби серія вийшла. Білий носоріг – він на межі винищення, адже на них полюють браконьєри заради рога. Їх у світі залишилось пару штук. Темперамент його мені подобається. Тварина наче б то габаритна, усі думають що вона агресивна, а вона – одна з найспокійніших. І тут в зображенні багато фактури, з якою можна працювати. Равлик – взагалі карантинна історія. Цей молюск за будь-яких несприятливих умов (чи погода чи якась небезпека), одразу ховається у своєму будиночку. Так і ми під час карантину сиділи в домівках і перечікували якісь недуги», – розповів Вадим Ткачук.
![]() | ![]() |
За три дні роботи виставки її відвідали чимало ладижинців, як кажуть від малого до великого. При чому фаворитами дитячої аудиторії стали макрозображення жуків. Зокрема, в експозиції представлений жук-голіаф, (гербарій з яких має попит серед колекціонерів), або стилізований художником жук-віолончель, який асоціюється у митця зі звуками природи. Малеча жваво та із захопленням обговорювала членистоногих. Для них художник Вадим Ткачук навіть провів цілий екскурс у світ комах.


На полотна часу в художника йде не менше – по п’ять-десять днів. Але тут, як розповів митець, можна увімкнути музику та зануритися в роботу, не зважаючи на час. Але, як зізнався Вадим Ткачук, чорно-сірі роботи теж стомлюють, тому він періодично працює в кольорі. Барвисті полотна ладижинця також були представлені на виставці.




