![](/uploads/posts/2019-07/medium/1564561101_61703927_1723238054446246_460347853349322752_o.jpg)
Як повідомляє сайт Ладижинської міської ради, святкові заходи почалися з катання малюків на конях затишними алеями дендропарку.
В альтанках парку відбулася традиційна для цього дня виставка домашніх тварин «Мій домашній улюбленець». Такий собі контактний зоопарк у вільному доступі, де власники тварин із задоволенням демонстрували широкому загалу своїх улюбленців. А відвідувачі виставки могли з ними навіть погратися.
![](/uploads/posts/2019-07/medium/1564561140_61665181_1723237837779601_5236802363578122240_o.jpg)
Доволі цікавою виявилася для дітей пізнавальна програма «Що ми повинні знати про свою безпеку» за участю Ладижинського міського сектору Головного управління ДСНС у Вінницькій області, Ладижинського відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУ Національної поліції та КП «Ладижинська міська неприбуткова лікарня».
Учасники заходу ознайомилися з правилами безпечної поведінки та навчалися самостійно надавати першу медичну допомогу. Дітлахи охоче приміряли атрибути представлених професій — усі охочі мали змогу відчути себе рятувальником, поліцейським чи медсестрою.
![](/uploads/posts/2019-07/medium/1564561058_61706328_1723237614446290_5297402492403843072_n.jpg)
Найзаповітніші мрії та бажання юні ладижинці малювали крейдою на асфальті. Всі свої художні здібності малеча проявляла під час конкурсу малюнку на асфальті «Країна дитинства – щаслива країна».
![](/uploads/posts/2019-07/medium/1564561150_62050146_1723237924446259_4937605501400645632_n.jpg)
Фіналом свята став пісенний конкурс «Караоке», в перервах якого, (поки конкурсанти готувалися до чергового етапу), маленькі глядачі долучились до рухливих ігор з призами для всіх учасників.
Дійство відбувалося в літньому театрі дендропарку. Переможцем в конкурсі «Караоке» став учень 4 школи Роман. Фіналіст та всі учасники конкурсу отримали подарунки від організаторів.
![](/uploads/posts/2019-07/medium/1564561054_61653049_1723238204446231_1705909874090573824_o.jpg)
Доповненням до відчуття свята стала благодійна акція «Поласуй морозива», яка подарувала смакову насолоду всім дітлахам.
Для проведення святкових заходів в Ладижинському дендропарку були залучені волонтери – студенти Ладижинського коледжу ВНАУ. Вони облаштовували зони проведення конкурсів, виставки та вручали призи й подарунки від Ладижинської міської ради та міських благодійників – ФОП Денис А., ФОП ПровільськаЛ., ТЦ «Люкс-Маркет», ТЦ «АТБ» та кінотеатр «Люм’єр».
Не залишилися в цей день без привітань та подарунків ладижинські діти, які перебували на лікуванні в лікарні. Секретар міської ради Людмила Бучко привітала малих пацієнтів закладу зі святом, вручила подарунки й солодощі, та побажала ніколи більше не потрапляти до лікарні.