
Сьогодні на території розсадника налічується близько 50 000 декоративних саджанців. Як зазначила садівниця Наталія Чорнокозинська, за молодими рослинами доглядає лише троє людей. В спекотний день саджанці поливають кожних півтори години. Воду для крапельної та туманної поливної системи вони беруть зі свердловини та криниці, що знаходиться поруч з парниками.
Методику вирощування та тонкощі цієї справи передають з рук в руки, адже вкрай важливо чітко дотримуватися інструкцій: як удобрювати, поливати, та коли і як пересаджувати рослини.

Турбуються тут і про покоління, що підростає. В будівлі адміністрації на другому поверсі є спеціально облаштована кімната для відпочинку. По закінченню карантинних обмежень вона має наповнитись допитливими школярами, котрих цікавлять теми лісництва та вирощування рослин. Незабаром для них лісничий Роман Семененко чи садівники проводитимуть екскурсії.

А якщо вже мова про відпочинок на природі, то на питання журналістки, чи не зашкодили відпочивальники легеням планети, отримали бажану відповідь: «За літній період цього року не зафіксовано жодного випадку пожеж». Але це не означає, що в лісі можна поводити себе безвідповідально. До того ж лісовим туристам та грибникам варто бути обачними, адже на території Ладижинського лісництва можна зустріти дику козу чи дикого кабана.
