15 вересня ближче до обіду все місто залишилось без води. Припинення водопостачання спричинено не роботами на мережах, а обмілінням Бугу.
![](/uploads/posts/2020-09/medium/1600172296_22.jpg)
Як стало відомо "Ладижин Новини" з власних джерел, через низький рівень води в річці місце водозабору сильно замулило. То ж Ладижинська ТЕС (постачальник) була вимушена припинити водопостачання. Станом на 15-ту годину 15 вересня води у водозаборі достатньо, але каламутність води висока і становить 36 пунктів при нормі в 1.
![](/uploads/posts/2020-09/medium/1600172344_33.jpg)
То ж коли в кранах ладижинців з'явиться вода, наразі невідомо. За неофіційною інформацією, це може бути не раніше 20-ї години 15 вересня.