Командний чемпіонат України з веслування академічного проходив у Дніпрі 18-20 вересня. В змаганнях брали участь і спортсмени Ладижинської ДЮСШ №2. Про це інформує сайт Ладижинської міської ради.
Серед чоловіків ладижинець Михайло Васільєвих виборов бронзову медаль у човні-одиночці, Денис Марчук став 6-м, а Лісіченко Максим 7-м у човні-одиночці легкої ваги. А ладижинські дівчата Олена Черкашина та Софія Джигирей вибороли 6 місце у човні-двійці без стернового. Тренує спортсменів Наталія Топалова.
Шановний читач, Ви зайшли на сайт як незарєстрований користувач. Рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.
0 коментарів
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.