Ладижин C

Стрічка новин

12:23
Бюджетний барометр Ладижина за 24-30.06.2020
15:23
Бюджетний барометр Ладижина за 16-23.06.2020
11:28
В Ладижині новий керівник місцевого відділення поліції
15:20
Микола Кучер вийшов з депутатської групи «За майбутнє»
16:00
Щоб уникнути отруєнь, ладижинцям радять купувати гриби в магазині
14:32
Порив водогону залишив 8 ладижинських багатоповерхівок і садок без води
16:22
Кабмін продовжив карантин в Україні
14:35
Сонячний окунь загрожує виживанню аборигенів Ладижинського водосховища
11:47
Будівлю «Барвінку» знову планують приватизувати, цього разу з умовою використання виключно для роботи з дітьми
документ
15:51
З наступного року Ладижину доведеться забувати про статус міста обласного значення
14:30
На Вінниччині триває конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців
PR
11:47
Два дитсадки Ладижина стали переможцями Всеукраїнського фестивалю
08:40
Бюджетний барометр Ладижина за 09-16.06.2020
11:15
Новий випадок COVID-19 зафіксовано в Ладижині
14:13
Ладижин таки не став центром району
оновлено
13:51
Вінниччина має нового очільника
09:05
Ладижинську музичну школу цьогоріч закінчили 23 учні, троє з них – на відмінно
11:35
Ладижинська школа № 2 стала призером Програми Healthy School 2020
17:23
Ладижинські авангардівці поступилися «Горизонту» і готуються до матчу-відповіді
17:10
Ладижинські стрільці здобули перші від початку карантину медалі
14:48
З 11 червня на Вінниччині починається риболовний сезон
08:49
Бюджетний барометр Ладижина за 02-09.06.2020
17:13
Ладижинці, котрі мають картку ПриватБанку, можуть знімати готівку на касах магазинів
Більше новин
» » Екологічний форум у Ладижині стане всеукраїнським

Екологічний форум у Ладижині стане всеукраїнським

ФОТО / Екологія / ЛАДИЖИН-2030 / НОВИНИ
345
0
4-5 грудня у Ладижин уже традиційно відбувся другий екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво». 

Організатором екологічного форуму стали: громадська організація «Ладижинська громадська рада», координаційний центр стратегічного розвитку «Ладижин-2030», Ладижинський коледж Вінницького НАУ, Центр ресурсоефективного виробництва.

Цьогоріч організатори екологічного форуму мали на меті продовжити трисекторний діалог навколо вирішення екологічних проблем, який було розпочато на першому екологічному форумі минулого року. 

Другий екологічний форум став зовсім іншим, аніж минулого року. Це засвідчили всі учасники, підкресливши, що рівень дискусії, фаховий рівень учасників заслуговує на всеукраїнську тематику. Загалом форум зібрав пів сотні учасників, - представників громадських організацій, промислових підприємств, таких як МХП, ДТЕК, Ензим, БТУ-центр, науковців, та представників влади. 

Організатори екологічного форуму цього року запросили своїх колег, - визнаних експертів у своїх сферах діяльності, з якими контактують та спілкуються з тематики ресурсоефективного та чистого виробництва, зелених інновацій та технологій. 

В першій частині форуму, яка тривала півтора дні, учасники презентували до двох десятків проектів та презентацій, що ґрунтувались на базі сучасних досягнень світової практики, а саме: впровадженню ресурсоефективних технологій і залучення інвестицій в проекти «зеленої» і «циркулярної економіки» та використанню уже в даний час підприємцями регіону конкретних технологічних і промислових рішень, запропонованих учасниками форуму. 

Презентували свої досягнення в перший день форуму: кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародної економіки КПІ ім.Сікорського Тарас Сакалош, науковець, автор нових сучасних технологій водоочистки Юрій Загороднюк, кандидат технічних наук, доцент кафедри теплоенергетики та холодильної техніки НУХТ Олексій Пилипенко, експерт та представник Асоціації біоенергетичної асоціації України Юрій Епштейн, віце-президент обласного відділення УСПП Валерій Редчик, кандидат технічних наук, віце-президент міжнародної академії інформатики Іван Галенко, що був модератором форуму, а також Олег Арсеєнко, винахідник, новатор, автор Програми антикризового розвитку «Світ, якому ми потрібні».

Презентували досягнення за напрямком зелених інновацій та технологій, ресурсоефективного та чистого виробництва компанії ДТЕК та МХП, а компанія БТУ-Центр представила свою презентацію продукції, яка дозволяє успішно займатись органічним землеробством. 

Другого дня форуму було презентовано місцеві проекти: автоматизовану станцію контролю атмосферного повітря, туристичний кластер «Подільська Швейцарія», етно-еко-парк «Зелена січ», а також біогазовий завод від компанії МХП. 

В другій частині екологічного форуму вперше була проведена молодіжна екологічна конференція «Чисте довкілля – наше майбутнє» в якій взяли участь представники навчальних закладів міст Ладижин та Вінниця. Загалом 14 учасників презентували свої екологічні проекти та доповіді на екологічну тематику. Взяли участь в форумі учні ЗОШ № 2, 3, 4 міста Ладижин, а також студенти Ладижинського коледжу та Вінницького аграрного університету. 

Результатом другого екологічного форуму стане фінальний документ, в який буде внесено пропозиції всіх учасників і який в свою чергу стане дорожньою картою на місцевому рівні вирішення екологічних та соціальних проблем. Всі експерти, що брали участь в форумі, відзначили величезний потенціал міста Ладижин для проведення модернізації, економічного зростання, впровадження ресурсоефективних технологій та зелених інновацій.

Наступний екологічний форум організатори планують перетворити на всеукраїнський, провести його реєстрацію та зробити національним майданчиком для обговорення екологічних проблем України та шляхів їх вирішення.
Додаткові медіа:
Шановний читач, Ви зайшли на сайт як незарєстрований користувач. Рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: