L`News > ГАЗЕТА > Свіжий номер газети L`News вже в продажу

Свіжий номер газети L`News вже в продажу

Ладижинська міська рада дала згоду на прийняття в комунальну власність м. Ладижин земельні ділянки лісогосподарського призначення с. Кунка. Рішення сесії про цю згоду читайте в свіжому номері газети «L`News» від 22.01.2020р. 

Також в рубриці «запобігання корупції» читайте, що змінилось в е-декларуванні у 2020 році.

Які є вимоги щодо кількісних і якісних показників житлово-комунальних послуг та зменшення плати у разі їх відхилення від нормативних, – читайте в рубриці «Споживач».

В шкільних їдальнях Ладижина якісно оновили меню. Чим годують дітей сьогодні, і скільки це коштує – «ЛадижинНовини» дізнавалися у міському відділі освіти.

Чому влада просить ладижинців встановлювати бойлери, читайте на 2-й сторінці.

І для чого щодня необхідно займатись спортом, читайте в матеріалі Наталі Топалової «Про стреси і хвороби».

Попередній номер газети L`News у pdf форматі  можна завантажити тут.

Все, що виходило в друк на сторінках L`News раніше, можна побачити  на нашому сайті в розділі «Газета». Або завантажити pdf з додатка Google Диск.
 
Нагадаємо, рекламно-інформаційна газета L’News (Ладижин новини) ‒ є друкованим продовженням інтернет-порталу Ladyzhyn.news, який вже кілька останніх місяців пише про найпомітніші новини Ладижина. Маєте важливу інформацію чи пропозиції, телефонуйте за номером: 096 418-23-33, або пишіть на електронну адресу: lada.gazeta@gmail.com
 
«L`News» виходить щосереди на 8 сторінках. Ціна - 3 грн. Купити нашу газету можна в тих самих торгових точках, де продається й інший місцевий тижневик.

Також наша точка продажу є на 1 поверсі супермаркету «Європейський» (Інформ-Бюро).Повернутись