L`News > МІСТО / ГАЗЕТА > Читайте у свіжому номері Л'Новин

Читайте у свіжому номері Л'Новин

11 земельних схем місцевої влади обговорювали на третьому засіданні Антикорупційного форуму в Ладижині. Гостем ефіру був Олесь Доній – журналіст, телеведучий, український політик, громадський і культурний діяч. Народний депутат України 6-го та 7-го скликань. Голова Мистецького об’єднання «Остання Барикада», голова Центру досліджень політичних цінностей. Автор концепції “25 сходинок до суспільного щастя”. Детальніше про форум читайте на першій шпальті номера.

Кінотеатр «Lumierе»: 30 березня відбулися перемовини між представниками обох сторін – кінотеатру та орендодавця. Але компромісу не знайшли. Власник кінотеатру Lumierе демонтує обладнання. Зі слів орендодавця, кінотеатр у «Європейському» працював і буде працювати. Але, швидше за все, надалі справу будемо мати з новим орендарем. Охочі є. Деталі історії читайте на сторінці № 5. 

Експортно-орієнтована «Вінницька птахофабрика» розширить лінію виробництва та навчатиме студентів – про інновації найбільшого Ладижинського підприємства читайте на розвороті номера.

В Україні готують каву, як в Європі: на 7-й сторінці газети Ладижинець Вадим Столяр розповідає про мистецтво лате-арт та роботу баристи.
Джутова класика: інтер’єрні вироби ладижанки створюють затишок в оселях італійців. Про тонкощі джутового хенд-мейду читайте в інтерв’ю з ладижанкою Наталією Мормуль на 4-й сторінці.

 Також у цьому номері Л’Новини зібрали для вас важливі місцеві та регіональні новини. Традиційно на наших читачів чекає оригінальний сканворд і судоку, спокусливі рецепти та дотепні жарти.

 Запитуйте газету безкоштовних оголошень «L`News» у всіх міських точках продажу.
 
 Попередній випуск газети можна переглянути тут.
 
 Все, що виходило в друк на сторінках L`News раніше, можна побачити на нашому сайті в розділі «Газета», або завантажити pdf  із додатка Google Диск.Повернутись