L`News > МІСТО / Освіта / ТОП / ВІДЕО > Я українець. Я хочу миру, – школи Ладижина приєдналися до національного флешмобу

Я українець. Я хочу миру, – школи Ладижина приєдналися до національного флешмобу

«Я – українець. Я хочу миру», – слова маленького Ореста Сутика, учня 2 класу Ладижинської ЗОШ № 2, мало кого залишать байдужим. Особливо у День єднання, котрий вперше відзначають в Україні 16 лютого. Цього дня ладижинські навчальні заклади охоче приєдналися до Всеукраїнського марафону і відкрито сказали світові, що хочуть миру на рідній землі. 

У кожному класі кожна дитина щиро і гордо говорила сьогодні про мир в Україні, а Державний гімн цього дня співали у школі особливо завзято. Адже, коли говорять діти, гармати мовчать.

«Сьогодні в Україні відзначається наймолодше свято – День єднання! Україна у нас єдина! І в наших силах це зберегти – зберегти єдність сил, єдність думок, єдність сердець! Нехай мир і злагода панують у нашому суспільному домі. Хай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. Добра і миру всім! Колектив нашої школи теж долучився до флешмобу. І о 10 год всі виконали Державний Гімн України. Молодці!», – зазначила заступник директора з виховної роботи Ладижинської ЗОШ № 2 Наталія Берегова.
Повернутись