Ладижин C

Стрічка новин

11:46
10 нових випадків COVID-19 за добу виявлено в Ладижині
09:30
Я не погоджуюся з сумою боргу
08:45
Відомий ладижинський тренер став лауреатом Волонтерської премії 2020
17:39
Карантин вихідного дня скасовано
15:24
У грудні подорожчають торгові місця на Ладижинському ринку
11:28
У січні 21 року розпочнеться набір поліцейських офіцерів громади
10:19
В Ладижині торгували рибою без дозвільних документів
09:38
З 16 січня 2021 року мова обслуговування споживачів – українська
12:32
Ладижинські спортсмени стали призерами Всесвітнього турніру з бойових мистецтв
11:29
Кількість випадків ковіду в Ладижині перевалила за 100
10:53
Бюджетний барометр Ладижина за період з 23 по 29 листопада
14:55
28 листопада – День пам’яті жертв голодоморів
11:28
В Ладижині +13 випадків ковіду за добу
09:27
Влада Ладижина виставить на продаж подарований під житло для медиків готель
ексклюзив
документ
15:11
Мрію провести Фестиваль металевих виробів в Ладижині, – коваль Андрій Чепірдак
14:49
Вінничан, які їздять на заробітки до Росії, вербують тамтешні спецслужби
11:01
6 нових випадків коронавірусу виявили в Ладижині за останню добу
10:03
В Ладижині з Нового року всупереч законодавству планують підвищити тарифи на ЖКП
11:04
COVID-19: в Ладижині +7 випадків за добу
10:20
Набули чинності нові ПДР для водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів
08:50
Олександр Ревко: «Моїм першим компаньйоном на рибалці була бабуся»
12:55
COVID-19: вихідними в Ладижині додалося 7 випадків
12:26
Бюджетний барометр Ладижина за період з 16 по 22 листопада
Більше новин
» » » 253 кандидати в депутати балотуються до Ладижинської міської ради

253 кандидати в депутати балотуються до Ладижинської міської ради

Фото: СЛОВО І ДІЛО
НОВИНИ / Політика і вибори
4 802
0
Постанова Ладижинської міської територіальної виборчої комісії Гайсинського району Вінницької області "Про реєстрацію кандидатів на посаду Ладижинського міського голови на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року" №24 від 25 вересня 2020 року опублікована на сайті Ладижинської міської ради.

«Ладижин Новини» публікує єдині виборчі списки кандидатів у депутати  Ладижинської міської ради від місцевих осередків політичних партій. Нумерація збережена за результатами жеребкування. Саме під такими номерами ладижинці шукатимуть партії у своїх бюлетенях.

№ 1. Вінницька обласна організація політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»:
  1. Римар Микола Миколайович
  2. Новицький Василь Володимирович
  3. Вітюк Галина Андріївна
  4. Ровишина Людмила Петрівна
  5. Михайлишин Богдан Володимирович
  6. Швець Олександр Миколайович
  7. Савчук Юрій Віталійович
  8. Навроцький Олександр Григорович
  9. Сторожук Олена Олександрівна
  10. Лавренчук Оксана Петрівна
  11. Пекурару Роман Георгієвич
  12. Михайлишин Наталія Петрівна
  13. Лавренчук Володимир Григорович
  14. Грущанський Олександр Васильович
  15. Волковська Олена Миколаївна
  16. Назаренко Микита Артемович
  17. Тригуб Наталія Михайлівна
№ 2. Вінницька обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»: 
  1. Болоховський Віктор Васильович
  2. Кузьмін Микола Павлович
  3. Кузьмін Павло Миколайович
  4. Грабовенко Сергій Дмитрович
  5. Плаксивий Віталій Юрійович
  6. Ткачук Олег Вікторович
  7. Стогній Ігор Васильович
  8. Стасюк Станіслав Олександрович
  9. Катрич Олександр Федорович
  10. Коханівський Віталій Станіславович
  11. Білоус Тетяна Олександрівна
  12. Люлько Яніна Леонідівна
  13. Головко Олена Федорівна
  14. Ткачук Альона Іванівна
  15. Машара Тетяна Сергіївна
  16. Провільська Ольга Андріївна
№ 3. Вінницька територіальна організація «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»: 
  1. Бондарчук Владислав  Іванович
  2. Бондарчук Яна Володимирівна
  3. Павліченко Альона Володимирівна
  4. Голод Галина Іванівна
  5. Тальянчук Наталія Степанівна
  6. Леськів Вікторія Олександрівна
  7. Дудненко Інна Володимирівна
  8. Гнатюк Олександр Миколайович
  9. Тімчук Вікторія Олексіївна
  10. Гунько Світлана Леонідівна
  11. Чорнай Ярослав Володимирович
  12. Канюка Леся Сергіївна
  13. Семенюк Віталій Вячеславович
  14. Якупова Тетяна Яківна
  15. Масняк Микола Сергійович
  16. Медведенко Валерій Вікторович
  17. Помагайбо Руслан Павлович
  18. Гудзь Роман Сергійович
  19. Волошина Тетяна Володимирівна
  20. Дзісь Андрій Петрович
  21. Кульчицький Артур Анатолійович
№ 4. Вінницька територіальна організація політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»: 
  1. Соловей Тетяна Станіславівна
  2. Бодачевcький Ростислав Валерійович
  3. Родіонов Андрій Анатолійович
  4. Педоренко Альона Іванівна
  5. Сирватка Юрій Якович
  6. Гаврилюк Інна Василівна
  7. Жаріков Олександр Михайлович
  8. Білюга Світлана Миколаївна
  9. Поліщук Володимир Павлович
  10. Грабар Тетяна Василівна
  11. Боровик Олег Ярославович
  12. Хуторянська Яна Романівна
  13. Гаврилюк Михайло Григорович
  14. Нечепоренко Надія Василівна
  15. Бондарчук Владислав Григорович
  16. Скрипка Яна Михайлівна
  17. Бурдейний Анатолій Олександрович
  18. Заремба Ірина Юріївна
  19. Руденко Валентин Арсеньович
  20. Нечипоренко Анна Василівна
  21. Катрич Сергій Олександрович
  22. Терещук Лілія Василівна
  23. Таран Леонід Олексійович
  24. Почта Інна Павлівна
  25. Ільчишин Євгеній Вікторович
  26. Антонішин Анатолій Сергійович
№ 5. Вінницька обласна партійна організація політичної партії «ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНА ПЛАТФОРМА НАДІЇ САВЧЕНКО»:
  1. Стукало Алла В'ячеславівна
  2. Чорноморець Оксана Володимирівна
  3. Самсонюк Тетяна Олександрівна
  4. Скавронська Наталія Сергіївна
  5. Бондар Олена Петрівна
  6. Таратута Любов Афанасіївна
  7. Білоус Олена Вікторівна
  8. Галауз Леонід Петрович
  9. Блажиліна Надія Миколаївна
  10. Молчанюк Людмила Федорівна
  11. Гоменюк Ірина Петрівна
  12. Коновалова Діна Миколаївна
  13. Драчук Олександра Вікторівна
  14. Сасюк Анастасія Геннадіївна
  15. Мазур Сергій Володимирович
  16. Боднар Людмила Миколаївна
  17. Миколюк Олег Миколайович
  18. Макагон Олександр Іванович
  19. Захарчевний Володимир Федорович
  20. Коваль Дмитро Юрійович
  21. Грицков Олексій Олександрович
  22. Стукало Леонід Ісакович
№ 6. Ладижинська міська організація ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»:
  1. Гулеватий Віталій Володимирович
  2. Бобрик Василь Анатоліович
  3. Бондаренко Олексій Михайлович
  4. Рахнянська Наталя  Федорівна
  5. Олійник Тетяна Петрівна
  6. Мариняк Микола Миколайович
  7. Войтюк Володимир Леонідович
  8. Степанчук Марина Вікторівна
  9. Громик Інна Іванівна
  10. Осипчук Вероніка Володимирівна
  11. Сасюк Анатолій Петровіч
  12. Райченко Ігор Миколайович
  13. Осипчук Олександр Сергійович
  14. Лівкутник Лілія Василівна
  15. Канарська Юлія Геннадіївна
  16. Грабовенко Олексій Васильович
  17. Мартинюк Євген Анатолійович
  18. Спіней Микола Олегович
№ 7. Вінницька обласна організація політичної партії «УКРАЇСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»:
  1. Бучко Людмила Дмитрівна
  2. Алєксєєв Олексій Михайлович
  3. Сагаєва Тетяна Іванівна
  4. Мельник Володимир Володимирович
  5. Смажелюк Руслан Сергійович
  6. Фурковська Наталія Анатоліївна
  7. Терепа Віктор Миколайович
  8. Курочко Лідія Сергіївна
  9. Бевз Оксана Леонідівна
  10. Терелюк Василь Григорович
  11. Зубрицький Ігор Богданович
  12. Полуведько Наталя Федорівна
  13. Русанов Кирило Миколайович
  14. Червінко Оксана Володимирівна
  15. Жарун Олександр Іванович
  16. Білоус Іван Вікторович
  17. Колісник Валентина Михайлівна
  18. Рак Федір Олексійович
  19. Ащук Андрій Степанович
  20. Гаврилюк Оксана Михайлівна
  21. Кондратюк Оксана Василівна
  22. Стоян Сергій Михайлович
  23. Неліпа Андрій Сергійович
  24. Пилипчак Оксана Григорівна
  25. Павлик Олег Васильович
  26. Красота Наталія Петрівна
№ 8. Вінницька обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»:
  1. Коломєйцев Валерій Іванович
  2. Коломієць Олександр Станіславович
  3. Левицька Світлана Юріївна
  4. Шерстка Наталія Сергіївна
  5. Терещук Василь Васильович
  6. Анущенко Павло Дмитрович
  7. Кандиба Олена Григорівна
  8. Журба Юрій Віталійович
  9. Наревський Володимир Іванович
  10. Кулєшова Ірина Володимирівна
  11. Журавков Володимир Вікторович
  12. Ткачук Олександр Миколайович
  13. Гуліцька Вікторія Вікторівна
  14. Юрченко Василь Пилипович
  15. Пащук Тетяна Олександрівна
  16. Шубрат Валерій Миколайович
  17. Топалова Наталія Миколаївна
  18. Єфіменко Олександр Олександрович
  19. Стукало Володимир Адамович
  20. Касіян Марія Петрівна
  21. Кучерявий Віталій Михайлович
  22. Конопелько Геннадій Вікторович
  23. Гладченко Оксана Іскандарівна
  24. Сас Оксана Олексіївна
  25. Магера Ігор Васильович
  26. Пипко Тетяна Василівна
№ 9. Вінницька обласна організація політичної партії «ПРОПОЗИЦІЯ»: 
  1. Ошовський Сергій Михайлович
  2. Перимський Володимир Володимирович
  3. Прудіус Олександр Миколайович
  4. Ошовська Юлія Олександрівна
  5. Олійчук Світлана Семенівна
  6. Кутор Руслан Віталійович
  7. Вітюк Микола Олександрович
  8. Яровий Назар Віталійович
  9. Цимбал Людмила Василівна
  10. Перимська Вікторія Вікторівна
  11. Гончаров Іван Анатолійович
  12. Лисий Максим Олександрович
  13. Флик Наталія Гаврилівна
  14. Зразюк Ганна Олександрівна
  15. Тишкун Тетяна Миколаївна
  16. Горбатюк Олександр Сергійович

№ 10. Вінницька обласна  організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»:
  1. Багнюк Михайло Віталійович
  2. Грінченко Олександр Анатолійович
  3. Залепа Антоніна Анатолівна
  4. Ясінський Олександр Станіславович
  5. Маркова Оксана Павлівна
  6. Трокаль Ігор Володимирович
  7. Бурдейна Тетяна Іванівна
  8. Новосад Ігор Дмитрович
  9. Гуменна Валентина Іванівна
  10. Дідур Оксана Володимирівна
  11. Клеймьонов Максим Георгійович
  12. Баранов Роман Олександрович
  13. Панасюк Василь Олександрович
  14. Денисенко Віра Олександрівна
  15. Червончук Олена Валеріївна
  16. Яценко Ігор Валентинович
  17. Шлябанський Андрій Костянтинович
  18. Мацідон Катерина Володимирівна
  19. Вельганюк Оксана Феліксівна
  20. Ситар Лариса Миколаївна
  21. Мартинчик Олег Анатолійович
  22. Нагорний Павло Вікторович
  23. Пилипчак Артем Михайлович
  24. Аліференко Тетяна Сергіївна
  25. Гайсин Оксана Юріївна
  26. Яроменко Андрій Віталійович
№ 11. Вінницька регіональна організація політичної партії «ПАРТІЯ ВІННИЧАН»:
  1. Скакодуб Андрій Васильович
  2. Котик Іван Іванович
  3. Вовк Анна   В’ячеславівна
  4. Лебідь Ігор Юрійович
  5. Владиченко Любов Степанівна
  6. Березюк Сергій Семенович
  7. Заїченко Вадим Анатолійович
  8. Сутик Людмила Іванівна
  9. Киричата Ірина Миколаївна
  10. Войт Петро Павлович
  11. Іщук Володимир Іванович
  12. Пашковський Володимир Михайлович
  13. Бондар Ольга Миколаївна
  14. Великобрат Віталій Сергійович
  15. Волковська Ольга Олегівна
  16. Лавренчук Віталій Олександрович
  17. Котик Світлана Володимирівна
  18. Малець В’ячеслав Вадимович
  19. Вечорик Тетяна Сергіївна
№ 12. Вінницька регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»:
  1. Філін Володимир Іванович
  2. Зашейко Вадим Володимирович
  3. Мрих Олександр Іванович
  4. Сімоненко Галина Дмитрівна
  5. Приходько Світлана Михайлівна
  6. Кабанець Руслан Іванович
  7. Сімоненко Руслан Васильович
  8. Ярмак Тамара Миколаївна
  9. Зубко Євгенія Тодотівна
  10. Пилипишен Володимир Васильович
  11. Гусак Олена Миколаївна
  12. Бондар Юрій Михайлович
  13. Добрянська Наталія Петрівна
  14. Бондар Людмила Вікторівна
  15. Кравченко Олена Миколаївна
  16. Заремба Наталія Андріївна

№. 13. Вінницька обласна організація Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»:
  1. Андрієць Петро Йосипович
  2. Піча Віктор Сергійович
  3. Рослякова Альона Геннадіївна
  4. Вандзіляк Олександр Ярославович
  5. Рослякова Інна Вікторівна
  6. Марценюк Василь Григорович
  7. Гавриляк Вадим Ярославович
  8. Колісник Марина Олександрівна
  9. Пашковська Світлана Іванівна
  10. Денисюк Оксана Якимівна
  11. Немеровський Юрій Миколайович
  12. Маснюк Олександр Вікторович
  13. Пишний Андрій Юрійович
  14. Ружицька Тетяна Валеріївна
  15. Шаповалова Дар‘я Сергіївна 
  16. Верещагін Федір Володимирович
  17. Іщук Василь Вікторович
Шановний читач, Ви зайшли на сайт як незарєстрований користувач. Рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

0 коментарів

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.