L`News > НОВИНИ / МХП > У Ладижинській ЗОШ № 4 презентували оновлений простір шкільної їдальні

У Ладижинській ЗОШ № 4 презентували оновлений простір шкільної їдальні

Питання миття рук сьогодні актуальне, як ніколи. Особливо приємно це робити, коли сантехніка новенька та справно працює, а мокрі руки можна підсушити сушаркою. Про це подбали у Ладижинській школі № 4. 

Щоб оновити рукомийники та техніку в їдальні заклад вирішив взяти участь у конкурсі мікрогрантів «Час діяти, Ладижин!» і здобув перемогу. Загальна вартість проєкту понад 87 тис. грн, з них 37 тис. грн - внесок жителів та міської ради, (ці кошти пішли на ремонтні та оздоблювані роботи). Ще 50 тис. грн на реалізацію проєкту спрямував Благодійний фонд «МХП-Громаді».
Тепер роботу новенької сантехніки, а особливо сушарок для рук, щодня невпинно тестують школярі. Тим більше, що розташування рукомийників дуже зручне - одразу в холі. Тож щоб помити руки, не обов’язково заходити до їдальні. Особливо молодші школярі вподобали сушарки, яким вони знайшли нове застосування. Як зазначили представники школи на відкритті проєкту, після занять фізкультурою малеча підбігає до сушарок, щоб підсушити змокріле після тренувань волосся. Проте, терморегулятор убезпечує школярів та самі прилади від перегрівання.

Повернутись