![](/uploads/posts/2019-10/medium/1571320331_72880482_747285232360870_1679959694573043712_n.jpg)
Навички боротьби з пожежею студенти та викладачі коледжу відпрацьовували під чітким керівництвом працівників ДПРЧ-30 м. Ладижин. В рамках проведення Дня цивільного захисту в Ладижинському коледжі вогнеборці ознайомили присутніх з порядком дій при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру, нагадали основні правила безпечної поведінки та продемонстрували, як користуватись вогнегасником. Кожен охочий мав змогу власноруч ліквідувати умовну пожежу.
![](/uploads/posts/2019-10/medium/1571320412_72576776_1288508524642254_3732426721681473536_n.jpg)
Також міські рятувальники продемонстрували студентам і викладачам пожежно-рятувальну техніку та бойове спорядження, у якому їм доводиться долати вогонь.
Як зазначають рятувальники, студенти Ладижинського коледжу доволі відповідальні, адже найчастіше дотримуються правил протипожежної поведінки. Проте, працівники Служби порятунку намагаються навчити молодь діяти в екстрених ситуаціях, адже в момент ймовірної небезпеки це дозволить зберегти своє життя та надати допомогу тому, хто її потребуватиме.
![](/uploads/posts/2019-10/medium/1571320325_72982863_400517814199452_139071771188920320_n.jpg)