L`News > МІСТО / ВЛАДА > У правоохоронній системі Ладижина відбудуться зміни

У правоохоронній системі Ладижина відбудуться зміни

В Ладижині незабаром працюватиме свій відділ поліції, як це і було раніше. Про це на черговому засіданні сесії Ладижинської міської ради доповів мер міста Валерій Коломєйцев. З його слів в місті будуть слідчі, і буде проводитись дізнання, і не потрібно буде їздити до Тростянця чи Гайсина.

«В Ладижині є приємна новина: наші поліцейські стали найкращими в області. З чим і вітаю очільника ладижинського сектора поліції Лук’янчука. Також за вашої підтримки висловлюю подяку начальнику ГУНП України у Вінницькій області Івану Володимировичу Іщенку за створення в Ладижині відділу поліції, скажу так. Тобто буде у нас і дізнання і слідчі. Тобто ми матимемо захист і не буде необхідності їздити до Тростянця чи Гайсина. Я просив його і дякую, що ми отримали такий подарунок» – повідомив очільник міста.

Поліцейські офіцери громади (ПОГ)

У червні в Ладижині почнуть працювати поліцейські офіцери громади. Правоохоронці не залежатимуть від вказівок місцевої поліції, а контролюватимуть громадський порядок, порушення ПДР, проблеми неповнолітніх та п’яні дебоші.

Про деталі роботи ПОГ на сесії доповів міський голова. 

«У червні відкриваємо опорний пункт ПОГ. Зараз закінчують навчання дві особи і в планах навчати ще двох претендентів. При цьому гроші на авто ми даємо з місцевого бюджету. Конкретніше по темі: офіцери не будуть знаходитись у поліцейському відділі. Вони матимуть свій кабінет з приміщенням яке ми відремонтували спеціально на Прибережному. Вони не будуть виконувати всі вказівки начальника міського відділу, там будуть свої нюанси. Це ще в процесі. Вони будуть виконувати ті нагальні проблеми, які стосуються громади Ладижина: це і їзда вантажівок «під знаки», і проблеми дітей та порушення громадського порядку ними, і розпиття спиртного в громадських місцях. Це буде їхня компетенція, тому що наша муніципальна варта не має права складати такі протоколи. А для ПОГ це буде їхньою основною роботою», – сказав мер.

Муніципальна варта увійшла до складу міськради 

На засіданні сесії 10 червня депутати своїм рішенням № 75 припинили діяльність КП ЛМР «Муніципальна варта», створивши   відповідний відділ при Ладижинській міській раді (без статусу юридичної особи) – про це йдеться у рішенні № 97 від 10.06.2021 р. Відділ складатиметься з трьох працівників – начальника та двох штатних одиниць головного спеціаліста, інспектора з паркування. У Положенні про відділ Муніципальної варти Ладижинської міської ради, яке депутати ухвалили на цьому ж засіданні сесії, зазначається, що відтепер «відділ муніципальної варти Ладижинської міської ради (далі - відділ) є виконавчим органом Ладижинської міської ради, підзвітним і підконтрольним міській раді, підпорядкований її виконавчому комітету, міському голові, заступнику міського голови згідно до розподілу обов’язків». Тільки після цього інспектори з паркування набудуть прав складати протоколи про адмінпорушення.Повернутись