27 квітня була зафіксована масова загибель риби на річці Сільниця (притока Південного Бугу) біля села Лукашівка. Про це
повідомляє представник Народного центру екологічного контролю Юрій Нагорний на своїй сторінці у фейсбук.
![](/uploads/posts/2021-04/medium/1619595793_179703222_3609686709136349_644377391830404089_n.jpg)
На фото до допису видно понад дві сотні екземплярів загиблої риби, більшість з яких – карась. То ж активіст закликає місцеве населення бути уважними, купуючи річкову рибу на базарі.
![](/uploads/posts/2021-04/medium/1619595798_179487607_3609686305803056_2075019750250827696_n.jpg)
Також Юрій Нагорний зазначив, що представники Народного центру екологічного контролю на місці події склали акт та відправили його до обласної держекоінспекції.