![](/uploads/posts/2020-03/medium/1583317469_8598_88213207_208460393572244_1420147261593092096_n.jpg)
«Основна зона –це частина лісу від зеленого клину вздовж берегу Південного Бугу. Мова не іде про суцільну вирубку. Вирубуються поодинокі дерева, в основному дуби. Місце зрубу (пеньки) прикриваються листям або землею, щоб місце зрубу дерев ніхто не помітив. Фіксували ми також випадки вирубки дерев і на території заказника, хоча і в менших масштабах», – повідомив голова ГО «Народний центр екологічного контролю» Володимир Катеринич.
З його слів, ГО періодично здійснює моніторинг заповідних зон, що знаходяться поряд з містом, а також екосистем, що не мають заповідного статусу, але можуть зазнавати антропогенного впливу. Саме тому заказник національного значення «Коростовецький» та території, що прилягають до нього є об’єктом уваги ГО.
![](/uploads/posts/2020-03/medium/1583317462_3110_89027300_646820382734971_9136783662216380416_n.jpg)
![](/uploads/posts/2020-03/medium/1583317483_0223_88972100_193033245297001_3677072100838866944_n.jpg)
![](/uploads/posts/2020-03/medium/1583317497_7245_89066698_2219443301697835_4907650294944366592_n.jpg)