Персональна виставка робіт Тетяни Кари почала роботу в Тульчинському краєзнавчому музеї дев’ятого жовтня. В експозиції представлені 56 картин ладижанки, написаних олією та аквареллю. Виставка має назву «На хвилях барв», адже більшість представлених робіт – це ніжні квіти та мальовничі пейзажі, споглядання за якими є найкращими ліками проти осінньої депресії.
![](/uploads/posts/2021-10/medium/1634634096_tetyana-kara.jpg)
Виставка діятиме у Тульчинському краєзнавчому музеї по 9 листопада, щодня (крім неділі) з 09:00 по 17:00.