Спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Вінницькій області здійснили відбір проб води у трьох точках: в місці виявленні плями та за 1 км вище і нижче за течією.
«В ході інструментально-лабораторного дослідження визначались основні показники забруднюючих речовин, концентрація яких нормується для водойм рибогосподарського призначення. За результатами аналізів перевищень гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин у відібраних пробах не виявлено», – йдеться в повідомленні Державної екологічної інспекції у Вінницькій області у фейсбук.
![](/uploads/posts/2020-08/medium/1597664350_118004005_3452556904788585_8934486993635488710_o.jpg)