L`News > НОВИНИ > В Ладижині незаконно продавали кефаль: на порушника склали протокол, рибу йому залишили на відповідальне зберігання

В Ладижині незаконно продавали кефаль: на порушника склали протокол, рибу йому залишили на відповідальне зберігання

13 листопада під час перевірки потенційних місць торгівлі водних біоресурсів у м. Ладижин рибоохоронний патруль Вінниччини виявив порушника, який реалізовував 10 кг кефалі без відповідних дозвільних документів. Продавець не зміг надати документи, що підтверджують законність походження водних біоресурсів. На затриманого громадянина складено протокол. Риба залишена порушникові на відповідальне зберігання до рішення суду. Про це повідомляє Вінницький рибоохоронний патруль на своїй сторінці у фейсбук.

Зазначається, що впродовж семи днів (з 11 по 18 листопада) Вінницький рибоохоронний патруль виявив 21 правопорушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. 

«Загалом, у порушників конфісковано понад 41 кг риби та 12 одиниць заборонених знарядь лову («драчі», сітки, хватки, раколовки). Накладено штрафів на суму 1 462 грн. Збитки, завдані рибним запасам, склали 70 321 грн», - повідомив керівник рибоохоронного патруля Олексій Ягельський.

Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Вінниччини: (068) 018-37-52 або (073) 004-86-06.Повернутись